Kasyno Online / Oferty / Do 90% premii od wpłaty dla aktywnych użytkowników Vulkan Vegas
Ostatnia aktualizacja: październik 14, 2020

Do 90% premii od wpłaty dla aktywnych użytkowników Vulkan Vegas

October 13, 2020

To, że nowi użytkownicy otrzymują wyjątkowe premie w kasynach internetowych, jest faktem znanym od dawna. Vulkan Vegas postanowiło zmienić coś i zapewnić swoim stałym użytkownikom specjalne promocje, dzięki którym będą oni mogli odbierać wyjątkowe promocje w regularnych odstępach czasowych. Program lojalnościowy to pierwszy krok. Promocje, które odblokowują się dla osób osiągających konkretny poziom zaawansowania to kolejny dodatek zapewniający, że fani kasyna Vulkan Vegas nie będą rozglądać się na oferty innych serwisów hazardowych.

Vulkan-Vegas-promo1

Tym razem zdecydowano się na wprowadzenie nieco enigmatycznej promocji, która nazywa się „90% premii od wpłaty”. Co to właściwie oznacza i co trzeba zrobić, żeby odebrać jej zawartość? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej, żeby każdy fan Vulkan Vegas wiedział, co musi zrobić, żeby móc go maksymalnie wykorzystać.

Prezentacja promocji Vulkan Vegas

Twórcy starają się zapewnić swoim klientom możliwie najłatwiejsze warunki zabawy i upraszczają możliwość odebrania promocji. Oto co trzeba zrobić, żeby móc wziąć udział w promocji. Na samym początku warto wspomnieć kilka słów o programie lojalnościowym, który odgrywa tutaj kluczową rolę.

Program dla stałych klientów został zrealizowany po to, żeby stali bywalcy otrzymywali coraz lepsze możliwości zabawy. Czasy, kiedy najlepsze możliwości otrzymują nowi użytkownicy, po trochu odchodzą w niebyt. Za obracanie pieniędzmi, gracze otrzymują punkty lojalnościowe i po przekraczaniu kolejnych progów, przechodzi się na wyższe poziomu. Maksymalny poziom, który można osiągnąć, ma numer 10. Na szczęście nie oznacza to koniec atrakcji. Po osiągnięciu ostatniego poziomu gracz odblokowuje promocję zapewniającą 90% premii od wpłaty.

Vulkan-Vegas-program

Wymagane kroki do otrzymania promocji

  1. Rejestracja w kasynie.
  2. Zdobycie możliwie najwyższego poziomu w programie lojalnościowym.
  3. Aktywowanie promocji, która będzie dostępna w każdy czwartek i piątek.

Aktywacja jest bardzo prosta. Wystarczy przejść na swoje konto w kasynie Vulkan Vegas i kliknąć zakładkę „Dostępne bonusy” i wpłacić na konto przynajmniej 40 zł, a bonus automatycznie pojawi się na koncie użytkownika.

Wysokość i użytkowanie promocji Vulkan Vegas

Bardzo ciekawe jest to, że twórcy zdecydowali się na wprowadzenie promocji, której warunki zmieniają się w zależności od wysokości poziomu w programie lojalnościowym. Procent przelicznika wpłaty na bonus rośnie od 10 do 90% (w przypadku 10 poziomu). Maksymalna kwota bonusu wynosi 800 zł. Oznacza to, że jeśli ktoś wpłaci 100 zł i ma najwyższy poziom lojalności, otrzyma aż 90 zł bonusu i może bawić się za 190 zł.

Z kolei, jeśli ktoś chce otrzymać maksymalną kwotę 800 zł przy 90% bonusie, musi wpłacić około 888 zł lub więcej. W takim wypadku można bawić się aż za około 1700 zł i to co tydzień.

Przyznane pieniądze są w postaci bonusu, co oznacza, że musi zostać obrócony 40-krotnie w ciągu 5 dni. Dopiero wtedy zostaje przeniesiony do ogólnego salda kasyna i można z nim robić, co się komu żywnie podoba.

wulkan vegas image

Regulamin promocji

Promocja podlega ogólnym warunków bonusów w kasynie. Dlatego, jeśli ktoś chce zapoznać się z jej szczegółami, powinien przejść do stopki witryny i wyszukać „Regulamin bonusów”. To właśnie tam znajdą się wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące premii w kasynie.

Bonus można wykorzystać na automatach do gier z wyłączeniem kilkudziesięciu tytułów wymienionych w regulaminie kasyna. Maksymalna stawka pojedynczego zakładu z wykorzystaniem promocji to 20 zł. Użytkownik może śledzić postęp swojego obrotu bonusem na swoim koncie.

Z jednej promocji może korzystać jedna osoba. Złamanie tej zasady może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje, włącznie z usunięciem konta.

Podsumowanie

Nowa promocja Vulkan Vegas to idealny przykład na to, że wszyscy użytkownicy mają takie same prawa. Twórcy przeciwstawili się niepisanej zasadzie, że najlepsze promocje są dostępne wyłącznie dla nowych użytkowników. Cotygodniowa premia sprawia, że każdy może zaplanować swoją kolejną wpłatę, żeby otrzymać bonus pieniężny, umożliwiający zdobywanie jeszcze większych wygranych.

Author
Od wielu lat pasjonuję się grami losowymi i nie tylko. Postanowiłam podzielić się swoją pasją z innymi użytkownikami, żeby udowodnić, iż ta zabawa nie jest taka zła, jak sądzi się w naszym kraju. Bawienie się przy automatach do gier może być tak samo interesujące, jak granie w każde inne gry wideo. Jako szczęśliwy posiadacz konsoli do gier mogę się pod tym podpisać bez zawahania.
Kasyna internetowe to ogromny dział gier online i zdaję sobie sprawę z tego, że początkujący użytkownicy mogą czuć się zagubieni. To właśnie dla nich tworzę swoje teksty, w których próbuje przedstawić wszystkie najważniejsze zagadnienia, ułatwiając podjęcie ostatecznej decyzji.