Kasyno Online / Oferty / Zdobądź dodatkowe pieniądze z programem lojalnościowym FEZbet
Ostatnia aktualizacja: luty 12, 2021

Zdobądź dodatkowe pieniądze z programem lojalnościowym FEZbet

October 17, 2020

Operator kasyna FEZbet zdecydował się na uruchomienie programu lojalnościowego, który nagradza stałych graczy. W branży mówi się, że wszystko, co najlepsze, rozdaje się nowym użytkownikom. Dlatego, kiedy ktoś wykorzysta swój bonus powitalny, to najlepszym wyjściem jest wybranie wszystkich pieniędzy i przejście do następnego kasyna w kolejce. To prawdziwa zmora zarówno operatorów kasyn, jak i samych graczy, którym takie przenosiny także nie są na rękę.

To właśnie dlatego powstał program lojalnościowy FEZbet, który nagradza wyłącznie stałych użytkowników, stale bawiących się w kasynie. Zasada jest bardzo prosta. Im ktoś więcej gra w kasynie, tym lepsze promocje i warunki zabawy otrzymuje. Użytkownik zdobywa punkty, z których korzysta na wiele sposobów. Można zdobywać wyższe poziomy konta, wymieniać je na pieniądze, a nawet bonusy. Oto promocja lojalnościowa w kasynie FEZbet.

fezbet-promoloyal

Prezentacja programu lojalnościowego kasyna FEZbet

Program lojalnościowy jak sama nazwa wskazuje, nagradza osoby, która są lojalne wobec operatora kasyna. Twórcy w ten sposób minimalizują ryzyko odejścia graczy po wykorzystaniu promocji powitalnej. Punkty otrzymuje się po prostu za zabawę z użyciem prawdziwych pieniędzy. Oznacza to, że oprócz standardowej możliwości zdobywania nagród z dowolnych gier losowych, dostępnych w bibliotece kasyna, otrzymuje się punkty, które także mają swoja niemałą wartość.

Kiedy komuś podwinie się noga, zawsze może skorzystać z uzbieranych punktów lojalnościowych (o ile zgromadził odpowiednią ich liczbę). Dzięki temu ryzyko przegranej zawsze jest nieco mniejsze. Ponadto możliwość odbierania ekskluzywnych promocji i brania udziału w specjalnych wydarzeniach – to wszystko czeka na osoby, które zdecydują się na stałe zostać z kasynem FEZbet.

fezbet-promoloyal3

Poziomy programu FEZbet i ich zalety

Gracz może osiągnąć maksymalnie 5 poziom konta. Po rejestracji otrzymuje się pierwszy poziom i z każdą rozegraną grą zbliża się ku następnym. Oto jak prezentują się poszczególne promocje i ich funkcje specjalne:

 • Rookie – limit wypłat miesięcznych 43,000 – kurs wymiany punktów na pieniądze 100:4.
 • Semi-Pro – limit wypłat miesięcznych 43,000 – kurs wymiany punktów na pieniądze 95:4.
 • Expert – limit wypłat miesięcznych 50,000 – kurs wymiany punktów na pieniądze 90:4. Cashback z użytych pieniędzy, wynoszący 5% straconej kwoty.
 • Master – limit wypłat miesięcznych 43,000 – kurs wymiany punktów na pieniądze 100:4. Cashback z użytych pieniędzy, wynoszący 10% straconej kwoty. Dostęp do osobistego menadżera konta.
 • King – limit wypłat miesięcznych 43,000 – kurs wymiany punktów na pieniądze 100:4. Cashback z użytych pieniędzy, wynoszący 15% straconej kwoty. Dostęp do osobistego menadżera konta. Dodatkowe, osobiste promocje.

fezbet-promoloyal2

Dodatkowe funkcje i ich opis

 • Osobisty menadżer konta – stali użytkownicy zostają przypisani do jednego menadżera konta, który zapozna się z sytuacją danej osoby i zawsze będzie gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania.
 • Promocje dla VIP-ów – użytkownicy, którzy otrzymają status VIP, mogą liczyć na ekskluzywne oferty i promocje, które nie będą dostępne dla nowych użytkowników. W ten sposób mogą wziąć udział w okazjach, które mają o wiele lepsze warunki.
 • Dodatkowe przywileje finansowe – osoby, które udowodnią swoją wartość, otrzymają o wiele lepsze warunki wpłat i wypłat pieniędzy ze swojego konta.
 • Zniesienie limitów – najlepsi gracze FEZbet otrzymują nieograniczone możliwości zabawy, dzięki czemu komfort zabawy jest możliwe najwyższy.

Regulamin promocji FEZbet

 • Za każde 4,000 zł obstawione na automatach do gier, gracz otrzymuje 1 punkt lojalnościowy. Zakłady w innych grach nie są brane pod uwagę.
 • Pieniądze wymienione za punkty lojalnościowe są przyznawane jako bonus 35-krotnym warunkiem obrotu.
 • Żeby móc wymieniać punkty na pieniądze, należy zgromadzić ich przynajmniej 100.
 • Zgromadzone punkty lojalnościowe zostają usuwane z konta po 3 miesiącach braku aktywności.

Podsumowanie

Promocje lojalnościowe stały się w ostatnich czasach niezwykle popularne. Użytkownicy nie muszą się przejmować lepszymi ofertami innych serwisów, ponieważ FEZbet nieustannie dostarcza im okazji najwyższej jakości. Dzięki temu mogą się bawić praktycznie nieustannie z użyciem bonusów, promocji i punktów lojalnościowych. Zarejestruj się już teraz w FEZbet, odbierz wysoki bonus powitalny, a następnie maksymalnie wykorzystaj program lojalnościowy.

Author
Od wielu lat pasjonuję się grami losowymi i nie tylko. Postanowiłam podzielić się swoją pasją z innymi użytkownikami, żeby udowodnić, iż ta zabawa nie jest taka zła, jak sądzi się w naszym kraju. Bawienie się przy automatach do gier może być tak samo interesujące, jak granie w każde inne gry wideo. Jako szczęśliwy posiadacz konsoli do gier mogę się pod tym podpisać bez zawahania.
Kasyna internetowe to ogromny dział gier online i zdaję sobie sprawę z tego, że początkujący użytkownicy mogą czuć się zagubieni. To właśnie dla nich tworzę swoje teksty, w których próbuje przedstawić wszystkie najważniejsze zagadnienia, ułatwiając podjęcie ostatecznej decyzji.